Home Přečteno jinde feed-image

Remove

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (5 Votes)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Důležitou roli hraje rozšíření internetu v mobilu a rozmach domácích a veřejných wi-fi sítí. Podle Anny Patočkové z agentury NMS je internet pro děti komunikační nástroj a zdroj vědění, přičemž mobil slouží hlavně k zábavě. Více zde.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Lidé se sexuální zálibou v extrémně mladých partnerkách či partnerech mají smůlu. Až doposud mohli využívat služeb prostitutů a prostitutek mezi patnácti až osmnácti roky vcelku bez obav z nějakého postihu. Nově jim bude hrozit až pět let vězení. Více zde.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Víš, že je mi dvanáct? Tuto otázku pokládaly tři zletilé herečky pánům, kteří je loni během deseti dnů oslovili na internetu s tím, že je dívkám kolem dvanácti let. Šlo o radikální experiment filmařů Barbory Chalupové a Víta Klusáka, kteří svým dokumentem otevírají v Česku až tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Ve čtvrtek zveřejnili první teaser. Více zde.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Jako „přístup k pornu na internetu jen se státním svolením“ si polská média vykládají slova jednoho z členů konzervativní vlády, který si nejspíš pouze přál zabránit v přístupu k pornografii dětem. Zvažovaná metoda ale u uživatelů – soudě podle ohlasů – vyvolala i výzvy ke svržení vlády. Jiní se pozastavují nad tím, že ministr pro digitalizaci ještě neslyšel o způsobech, jimiž lze cenzuru na internetu obcházet. Více zde.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ordinace českých lékařů se stále častěji plní školáky, kteří se potýkají s poruchami spánku. Důvod? Může za to hlavně ponocování s mobily a počítači.Více zde.

Projekt E-Bezpečí je vítězným projektem národního kola Evropské ceny prevence kriminality.

pohar

Partneři a spolupracující insitutuce

 

Generální partner projektu E-Bezpečí

logo o2

Další partneři a spolupracující instituce

 logo nadaceo2logo googlelogo msmtlogo mvcrlogo olomouclogo olomouckykrajlogo ostravalogo avastlogo hoaxlogo policielogo proglaslogo rozhlaslogo aukrologo linkabezpecilogo nuvlogo csoblogo pcentrumlogo microsoft bwlogo czniclogo nukiblogo podanerucelogo google/p>